AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 2 skype-uri pe un pc

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
windows.XP
Senior
Senior
windows.XP

Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 279
Data de inscriere Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : md/Cricova
Distractii Distractii : fotball!

2 skype-uri pe un pc Empty
MesajSubiect: 2 skype-uri pe un pc   2 skype-uri pe un pc EmptyMier Mar 02, 2011 8:46 am

Ce este skype 2?Acest program este creat de TeMciuC..Ne-am intrba ce contine acest program>//Tu numai pe un skype poti intra pe un computator...acum este creat asa un toturial de TeMciuC. care iti dechide milioane de skype-uri pe un computator//...
download de aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
daca nu doreste sa deschida prin download URMARIT TUTORIALUL!:
Pasul 1: intram in C:\Program Files\Skype\Phone
pasul 2: dam clic dreapta pe Skype.exe Apasam Trimite in rusa: (Отправить) in engleza (SEND) il trimitem in Рабочий стол (Romana si Engleza) Desktop
pasul 3: pe Рабочий стол(Desktop) dam klik dreapta pe skype-ul care l-am trimis (Я послал) si apasam proprietăţi (свойства) English (properties) si in spatiul care scrie "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" lasam loc (space) si scrim /secondary uite asa trebuie sa arate:
"C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary
apasam Изменить romana(schimba) english Cange si ok!
Tutorialul este gata!
100% creat de TeMciuC. si RaDoNBlaK
Traducere oferita de TeMciuC.
Sus In jos
Avatar Robotel
Doresti Reclama Ta Aici? Apasa aici la cel mai mic pret!
2 skype-uri pe un pc Spacer
 

2 skype-uri pe un pc

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 2 skype-uri pe un pc Divers10 ::   :: 2 skype-uri pe un pc 14t0781Programe PC-
2 skype-uri pe un pc Partne10

xDmGPROAIMImage hosted by servimg.comUnrealGamers.orghttp://fg-z.ace.stShareImage2 skype-uri pe un pc 280ux4wDjTorinoCsGlobal4um, un forum despre orice
Comunitatea FreakCs.CoM4en3rgYIstetii
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente