AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Tata Si Fiul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
windows.XP
Senior
Senior
windows.XP

Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 279
Data de inscriere Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : md/Cricova
Distractii Distractii : fotball!

Tata Si Fiul   Empty
MesajSubiect: Tata Si Fiul    Tata Si Fiul   EmptyLun Oct 10, 2011 4:35 am

1. Un puşti vine revoltat de la şcoală şi îi spune tatălui său că acolo îl pun să înveţe numai inutilităţi. Tatăl îl întreabă uimit:
- Cum adică?
- Păi la istorie ne pune să memorăm nişte ani: 1848/1877-1878/1907/1944/1989. Cică sînt importanţi!
- Altceva...
- Păi la geografie tot aşa trebuie să reţinem tot felul de denumiri, ca de exemplu: Carpaţii "Scurburii", Strîmtoarea "Fosfor" şi Dardanele, de parcă mi-ar folosi la ceva chestiile astea! Dacă mă întrabă careva merg repede la un Internet Cafe, dau search pe Google şi aflu... simplu, nu?
- Da, fiule, da' să zicem că ieşi şi tu cu o fată, şi cum vă ţineţi voi aşa, de mînă, ea te întreabă ce înălţime are vîrful Chomolugma?
- Nu-i problemă! Merg repede la un Internet Cafe, că-i deschis non-stop, dau search pe Google, aflu şi mă întorc să-i spun...
- Da, da' pînă te întorci tu să-i spui că are 8848 m s-ar putea să o găseşti ocupată!
- Cu cine?
- Păi, tot cu un prost aşa ca tine, da' care are laptop!
Sus In jos
Avatar Robotel
Doresti Reclama Ta Aici? Apasa aici la cel mai mic pret!
Tata Si Fiul   Spacer
 

Tata Si Fiul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Tata Si Fiul   Divers10 ::   :: Tata Si Fiul   14t0781Amuzante(Bancuri)-
Tata Si Fiul   Partne10

xDmGPROAIMImage hosted by servimg.comUnrealGamers.orghttp://fg-z.ace.stShareImageTata Si Fiul   280ux4wDjTorinoCsGlobal4um, un forum despre orice
Comunitatea FreakCs.CoM4en3rgYIstetii
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente